вверхвниз

Чорний полірувальний круг Norton Soft Ø 150х25мм
411,48 ₴
- В наявності
- Код: 66254441985
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Norton |
| Країна виробник | США |
| Діаметр | 80 мм |
| Висота | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Губка |
| Матеріал | Синтетичний матеріал |
| Розмір | 150х25мм |
| Зернистість | м'яка |
| Призначення | Полірування лако-червоного покриття |
Рекомендуємо застосовувати спільно з полірувальною пастою Liquid Ice Step 2.
Інформація для замовлення
- Ціна: 411,48 ₴

